پیش از این که در جستجوی این باشیم که  چه کتابی بخوانیم، باید به این دو سوال پاسخ دهیم. چرا باید کتاب بخوانیم؟، چگونه کتاب بخوانیم؟ و درباره چه کتابی بخوانیم؟ رسالت اصلی مرتا این است تا به مردم آموزش دهد که چگونه کتاب بخوانند. درباره چرایی کتاب خواندن نیز باید سراغ اهداف شخصی خود هدفگذاری خصوصی و بحث‌های انگیزشی در حوزه کتابخوانی برویم.

چه کتابی بخوانیم آماده‌ایم تا سریعتر به پاسخ سوالمان برسیم:

چه کتابی بخوانیم؟

همه افرادی که در تیم مرتا کار می‌کنند، کتابخوان و کارشناس این حوزه هستند. شب و روز ما در دنیای کتاب‌ها و کتابخوان‌هاست. برای همین تصمیم گرفتیم تا همانطور که به اطرافیانمان کمک می‌کنیم به کتاب‌های خوب برسند، به مخاطبین سایتمان هم این خدمت را ارائه دهیم. فرمی طلایی را آمده کرده‌ایم. طلایی است چون با کمترین پرسش، در کمترین زمان، می‌توانیم شما را راهنمایی کنیم که چه کتابی بخرید.

این مشاوره به صورت خصوصی در ایمیل، پیامک، واتس‌اپ یا با تماس تلفنی انجام خواهد شد.

ما کتاب‌فروش نیستیم

رسالت ما آموزش و ترویج کتابخوانی است و هدفمان این است تا آدم‌ها بیشتر کتاب بخوانند، بهینه‌تر و مفیدتر زمان بگذارند و کارآمدتر عمل کنند. بنابراین سودی از معرفی کتاب به شما نمی‌بریم. چون ما کتاب‌فروش نیستیم. دوست داریم شما با خواندن کتابی که واقعاً به آن نیاز دارید، هر روز کتاب بخوانید و غرق این دنیای شگفت‌انگیز شوید. کمک بزرگی است اگر به دوستان خود هم کمک کنید تا کتاب مورد علاقه‌شان را بیابند.

می‌خواهم فرم مشاوره کتاب را پر کنم

فرم مشاوره کتاب در ادامه آمده است. حداکثر 6دقیقه زمان شما را می گیرد. اگر پاسخ سوالی را نمی‌دانستید، بنویسید : “نمی‌دانم” اگر متوجه منظور سوال نشدید، بنوسید ” متوجه نشدم” و هر طور که شده کادرهای مربوط به پاسخ را خالی نگذارید.

پس از پر کردن فرم مشاوره کتاب چه می‌شود؟

پس این که فرم را پر کردید و دکمه ارسال را زدید، اطلاعات تماس شما گرفته می‌شود تا در اسرع وقت کارشناسان ما با خودتان ارتباط برقرار کنند و راهنمایی‌های لازم برای انتخاب کتاب یا پیشنهادشان را برای خرید کتاب به شما بدهند. همچنین، یک دقیقه پس از ارسال فرم، یک هدیه انگیزشی در ایمیلتان دریافت خواهید کرد.

1.سن:
2.کدام دسته از کتاب ها را دوست داری؟

6. سه جمله که شما را تعریف می کند